Mieszkanie, ul. Miedziowa
Miedziowa, Radzionków, śląskie
- 389 000 zł
- 53,50 m²
- 7 271,03 zł/m²
Damian Szafranek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Miedziowa
Miedziowa, Radzionków, śląskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Miedziowa
Zaktualizowane: 19 maja 2026
389 000 zł 53,50 m² 7 271,03 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
parter/4
3
-
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 389 000 zł (7 271,03 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 53,50 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Źródło: biuro nieruchomości: TOKA Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: d572-1
Lokalizacja
- Adres: Miedziowa, Radzionków, tarnogórski, śląskie
Opis nieruchomości
Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Radzionkowie przy ulicy Miedziowej.
Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku. Składa się z: trzech pokoi, łazienki, osobno wc, kuchni i przedpokoju o łącznej powierzchni 53,5 m2.
Kuchnia wraz z AGD zostaje na wyposażeniu mieszkania, dodatkowo łóżko, szafy, rogówka również. Pozostałe rzeczy do ustalenia.
Łazienka z prysznicem, umywalką, miejscem na pralkę. Wc osobno.
Okna plastikowe. (...)
732 633...
732 633 755