Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Radzionków

75 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Knosały

Radzionków,śląskie

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 36 m2 w Radzionkowie przy ul. Knosały. Lokal usytuowany na 2 piętrze, 4 piętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Orzechowska

Radzionków,śląskie

230 000 zł821 m² 280,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana Radzionków, ul. Orzechowska Podstawowe informacje: - powierzchnia: 821 m - Wymiary: 43 m długości, 19 m szerokości + 6 m własnej drogi dojazdowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn

Radzionków,śląskie

29 230 zł1 624 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjną lub magazyn wysokiego składowania o powierzchni ok. 1620 m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi i 2 suwnicami w Radzionkowie blisko zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artura

Radzionków,śląskie

1 500 zł36 m² 41,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz stylowego, w pełni wyposażonego i komfortowego miejsca, w którym od razu poczujesz się jak w domu? To wykończone z dbałością o detale, nowoczesne mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn

Radzionków,śląskie

10 000 zł460 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do wynajęcia murowany budynek magazynowo - usługowy z możliwością wykorzystania również na warsztat w Radzionkowie z pomieszczeniami biurowo - socjalnymi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Radzionków,śląskie

21,65 zł/m²462 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy do wynajęcia murowany budynek magazynowo - usługowy z możliwością wykorzystania również na warsztat w Radzionkowie z pomieszczeniami biurowo - socjalnymi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadowa

Radzionków,śląskie

305 000 zł61 m² 4 991,82 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie Radzionków, ul. Sadowa 70 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 61,1 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Radzionków,śląskie

165 000 zł32 m² 5 157,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 31,99 m , zlokalizowana w Radzionkowie przy ul. Artura, usytuowana na drugim piętrze. Mieszkanie w pełni gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Radzionków,śląskie

29 160 zł1 620 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Posiadamy do wynajęcia halę produkcyjną lub magazyn wysokiego składowania o powierzchni ok. 1620 m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi i 2 suwnicami w Radzionkowie blisko zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Knosały

Radzionków,śląskie

430 000 zł74 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74m2 zlokalizowane w Radzionkowie przy ul. ks. dr Józefa Knosały. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Radzionków

Radzionków,śląskie

17 777 zł7 478 m² 2,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt inwestycyjny do wynajęcia radzionków Genialna lokalizacja Przeznaczenie usługowo-przemysłowe lokalizacja Do wynajęcia atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Radzionkowie (woj. śląskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kirasjerów

Radzionków,śląskie

730 000 zł240 m² 3 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom szeregowy o powierzchni 240 m2 w Radzionkowie - wyjątkowa okazja Cena: 744 000 zł Jeśli marzysz o przestronnym domu w cichej okolicy, a jednocześnie z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Radzionków

Radzionków,śląskie

5 640 000 zł24 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży: teren inwestycyjny -działka we własności o powierzchni 2,4ha -uzbrojenie - rozpoznano możliwość podłączenia wszystkich niezbędnych sieci (elektroenergetyczna, gazociąg, wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Radzionków

Radzionków,śląskie

1 998 675 zł8 505 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży: teren inwestycyjny -działka we własności o powierzchni 8505m2 -uzbrojenie - rozpoznano możliwość podłączenia wszystkich niezbędnych sieci (elektroenergetyczna, gazociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radzionków,śląskie

391 944 zł47 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w Radzionkowie i korzystaj na co dzień z wszelkich udogodnień jakie oferuje te miasto! Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radzionków,śląskie

365 000 zł49 m² 7 406,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w Radzionkowie i korzystaj na co dzień z wszelkich udogodnień jakie oferuje te miasto! Marzysz o własnym miejscu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Radzionków

Radzionków,śląskie

1 352 895 zł5 757 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży: teren inwestycyjny -działka we własności o powierzchni 5757m2 -uzbrojenie - rozpoznano możliwość podłączenia wszystkich niezbędnych sieci (elektroenergetyczna, gazociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nieznanego Żołnierza

Radzionków,śląskie

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Tylko W naszym biurze! Szukasz gotowego domu w Radzionkowie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania dom zlokalizowane w Radzionkowie przy ulicy Nieznanego Żołnierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Radzionków

Radzionków,śląskie

28 800 zł1 600 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna 1600 mkw. z suwnicą w Radzionkowie - w pobliżu Tarnowskich Gór, bytomia, piekar Śląskich, chorzowa, katowic. Obiekt posiada dużą moc prądu i sprawną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Radzionków

Radzionków,śląskie

29 250 zł1 620 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: budynek hali magazynowo produkcyjnej o powierzchni 1624m 2 , -wymiary hali 90x18m, -wjazd do magazynu z poziomu 0, -3 bramy, -wysokość wynosi 6,7m do 8,8m, -posadzka - niepylna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala

Radzionków,śląskie

29 230 zł1 624 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzionków

Radzionków,śląskie

690 000 zł119 m² 5 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny Dom Szeregowy w Podwyższonym Standardzie Deweloperskim Powierzchnia użytkowa: 102,4 m + poddasze ok. 63 m Świetna lokalizacja spokojna zabudowa jednorodzinna, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany

Radzionków,śląskie

10 000 zł460 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Posiadamy do wynajęcia murowany budynek magazynowo - usługowy w Radzionkowie z pomieszczeniami biurowo - socjalnymi o powierzchni łącznej ok. 460 m2. Hala posiada 3 bramy wjazdowe. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Radzionków,śląskie

4 000 000 zł12 808 m² 312,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy gotowy teren inwestycyjny z pozwoleniem na budowę! Projekt komercjalizacji obejmuje cały teren , wraz ze zbiornikiem odpływowym ,miejscami postojowymi, halą. Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Radzionków,śląskie

2 490 000 zł8 000 m² 311,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy teren inwestycyjny 8000m2 Projekt komercjalizacji obejmuje cały teren , wraz ze zbiornikiem odpływowym ,miejscami postojowymi, halą, możliwość budowy szkoły, przedszkola, budynku wsparcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Szymały

Radzionków,śląskie

850 000 zł3 646 m² 233,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:9 636 m²

Radzionków, nieruchomość biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość biurową o łącznej powierzchni 3646 m2, na działce o pow. 9636 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzionków

Radzionków,śląskie

690 000 zł118 m² 5 847,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Komfortowy dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej klient nie płaci 2% pcc! Powierzchnia całkowita - 118 m2 Powierzchnia użytkowa - 102 m2 parter - wiatrołap, hol, przestronny salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzionków

Radzionków,śląskie

1 200 000 zł495 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:522 m²

Cena do negocjacji. Na sprzedaż wyremontowana kamienica w pobliżu Urzędu Miejskiego w Radzionkowie. Budynek o powierzchni użytkowej 495 m2, usytuowany na działce o powierzchni 522 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Radzionków,śląskie

1 600 zł44 m² 36,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Szukasz komfortowego, zadbanego mieszkania w spokojnej okolicy? Sprawdź tę ofertę idealna dla osób ceniących porządek i wysoki standard! Przedstawiamy ofertę wynajmu 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Radzionków

Radzionków,śląskie

849 000 zł90 m² 9 381,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wykończony, wyposażony , Apartament- radzionków. Oferujemy do sprzedaży przestronny ,duży, bezczynszowy apartament w Radzionkowie z gwarancją deweloperską .Lokal w całości wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Radzionków

Radzionków,śląskie

28 800 zł1 600 m² 18 zł/m²

 

 

 

Radzionków,śląskie

29 160 zł1 620 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Radzionków

Radzionków,śląskie

3 970 000 zł913 m² 4 348,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 622 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość komercyjna z funkcjonalną halą magazynową i biurową, usytuowana na ogromnej działce o powierzchni 7 622 m w Radzionkowie. Ta atrakcyjna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziowa

Radzionków,śląskie

195 000 zł36 m² 5 371,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Radzionkowa Rojca ul. Miedziowa.16 Blok jest po termomodernizacji, co dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn

Radzionków,śląskie

10 000 zł459 m² 21,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do wynajęcia murowany budynek magazynowo - usługowy w Radzionkowie z pomieszczeniami biurowo - socjalnymi o powierzchni łącznej ok. 460 m2. Hala posiada 3 bramy wjazdowe. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radzionków

Radzionków,śląskie

220 000 zł821 m² 267,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w Radzionkowie Działka znajduje się w doskonałej lokalizacji 200 m od drogi krajowej 911 i 600m od planowanej S11 (wariant niebieski jest zaakceptowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Radzionków

Radzionków,śląskie

1 785 960 zł5 412 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna 5 412 m2 - Radzionków, ul. Nakłowska Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 5 412 m2, położoną w Radzionkowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany

Radzionków,śląskie

10 000 zł460 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Radzionków

Radzionków,śląskie

28 800 zł1 600 m² 18 zł/m²

 

 

 

Radzionków,śląskie

4 664 400 zł15 548 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania plac składowy położony na terenie przemysłowym w obrzeżach miasta Radzionkowa o powierzchni 15 548 m2 Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią tereny przemysłowo-magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nieznanego Żołnierza

Radzionków,śląskie

355 500 zł1 422 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1422m2 położona w malowniczej i pożądanej przez klientów części Radzionkowa. W bliskiej odległości Ogród Botaniczny oraz Park.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij